Zdravie s Lieky24

,,Práve pozitívna odozva od pacientov nás motivuje pokračovať v projekte ďalej, prehlbovať si vedomosti, ponúkať stále lepšie a kvalitnejšie služby. Ja osobne si takto predstavujem lekárenstvo blízkej budúcnosti, kedy budú lekárnici akceptovaní odborníci. Ďakujem celému kolektívu Lekárne Lieky24, za príkladný prístup, motiváciu šéfa, nadšenie pre lekárenstvo, ústretový prístup k pacientom aj kolegom.Poďakovanie patrí aj spoločnosti MED-ART, že podnietili lekárnikov ku kroku navyše popri náročnej práci a ešte nás aj finančne podporili, aby sa náš malý lekárenský sen splnil pre spoločnú dobrú vec – ukázať, že lekárnici nie sú len „predavači škatuliek“.

Projektu sa zúčastnilo 25 pacientov, noprojekt máme pripravený na dlhé obdobie a plánujeme ho neustále dopĺňať a vylepšovať. Veríme teda v postupné zvyšovanie záujmu o ponúkanú službu.

 

Realizované výkony, ktoré sme pacientom zapísali do ich personalizovanej karty:

  • Meranie biochemický parametrov z kapilárnej krvi – glykémia, cholesterolémia, urikémia
  • Meranie tlaku krvi a tepu
  • Zhodnotenie BMI na základe pacientmi dodaných údajov – váha, hmotnosť, obvod pásu
  • Krátka anamnéza – diagnostikované choroby, abúzus cigariet a alkoholu, farmakoterapia, rodinná predispozícia na KVS choroby
  • Zhodnotenie odobratej anamnézy a nameraných hodnôt a podpis informovaného súhlasu
  • Konzultácia s pacientom a odporúčania (dodržiavanie zásad zdravého životného štýlu alebo návšteva lekára)

PharmDr. Tomáš Srnka

Pripravujeme mobilnú appku

Už čoskoro bude vzdelávanie ešte jednoduchšie. Vďaka mobilnej appke pre Android a iOS, ktorú spustíme v roku 2024, budeš mať novinky a edukatívny obsah pre farmaceutov vždy poruke. 

Sleduj nás a nenechaj si ujsť túto novinku.

Appka SP

FREE
VIEW