Vyrob si svoju kozmetiku
>
>
Vyrob si svoju kozmetiku
Cieľ projektu

Cieľom projektu je priblížiť pacientom dnes pomaly ustupujúcu výrobu magistraliter v lekárni. Chceme, aby si viac uvedomili a docenili našu prácu a naše schopnosti a ochotu skúšať a prepájať tradičné lekárnické postupy v novej modernej lekárni UVEA Mediklinik.

Keďže v našej lekárni stále pripravujeme množstvo magistraliter receptúr a ich počet postupne rozširujeme o ďalšie viac či menej známe postupy, radi by sme pacientom priblížili vzhľad a prácu v našom laboratóriu.
Prehliadka laboratória bude spojená s výrobou vlastného krému na tvár, ktorý si pacient vyrobí podľa potrieb svojej pleti.
• V našej lekárni pripravujeme cca 15 druhov ručne robených voľnopredajných výrobkov, ktoré si postupne nachádzajú cestu k širokej verejnosti.
• Naše produkty sú balené vo vratných ekologických obaloch a ich obľuba u našich zákazníkov narastá. Preto im chceme priblížiť ako táto výroba v našich podmienkach prebieha a čo všetko predchádza zabaleniu nového výrobku.
• Obaly starostlivo vyberáme a takisto nálepky nevznikajú náhodou, ale o ich vzhľad sa stará mladá grafická dizajnérka, a tak dávame možnosť sebarealizácie aj miestnym talentom.

Zodpovedná osoba za projekt:

PharmDr. Katarína Ješková PhD.

Zúčastnené osoby na projekte:

PharmDr. Katarína Ješková PhD.
PharmDr. Janka Urdová
Dana Adamcová
Silvia Prílepková
Mgr. Ivan Prokipčák

Lekáreň:

Lekáreň UVEA, Martin

Miesto vykonania projektu:

Lekáreň UVEA, Martin

Dátum realizácie:

1.11.2020 - 31.1.2021

Predpokladaný počet účastníkov:

každý vopred stanovený termín workshopu max. 10 ľudí pre kapacitu laboratória

Zadajte frázu, ktorú hľadáte a stlačte enter

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.

SF.sk test

FREE
VIEW