Symptomatológia respiračných ochorení
>
>
Symptomatológia respiračných ochorení
Cieľ projektu

Rozbúchal po prečítaní názvu adrenalín tvoje srdce v domnení, že to bude len pre múdrych? Vôbec nie! Na prednáške o chrípke, prechladnutí, antibiotikách a mnohom ďalšom privítame radi každého, komu nie je ľahostajné zdravie a udržiavanie bojaschopného imunitného systému. Rád by si sa dozvedel, ktoré veci z domácej lekárničky, či dokonca chladničky môžu byť prospešné pri prevencii a liečbe? Príď si pokecať s farmaceutmi, ktorí mimochodom nie sú len predavači v bielom, a možno budeš prekvapený, koľkými užitočnými radami disponujú a môžu pomôcť pri riešení tvojich každodenných zdravotných problémov.

Cieľom projektu je rozšírenie obzorov verejnosti v oblasti sezónnych ochorení dýchacích ciest. Účastníci sa dozvedia nielen ako rozlíšiť chrípku a prechladnutie, ale aj to, prečo antibiotiká pri chrípke nepomáhajú a ako využiť zásoby z domácej lekárničky.

Chceme tiež poukázať na to, že nie vždy je jediným riešením sedieť v preplnenej čakárni u lekára, ale rovnako dobrou voľbou je konzultácia problému s lekárnikom, ktorý hoci nie je kompetentný predpisovať lieky, je relevantným zdrojom informácií a pomôže nakombinovať racionálnu farmakoterapiu na mieru, podľa individuálnych potrieb.

Zodpovedná osoba za projekt:

Denisa Bačiková (študentka 5. ročníka FaF UK)

Zúčastnené osoby na projekte:

PharmDr. Tibor Ščešňák, Mgr. Marek Markovič a Mgr. Ivan Pecuch

Lekáreň:

Lekáreň Zdravie, Stropkov

Miesto vykonania projektu:

Lekáreň Zdravie, Stropkov

Dátum realizácie:

2.11.2020 - 15.11.2020

Predpokladaný počet účastníkov:

20-30 ľudí

Zadajte frázu, ktorú hľadáte a stlačte enter

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.

SF.sk test

FREE
VIEW