Šednem sebe na lavočku
>
>
Šednem sebe na lavočku
Cieľ projektu

Popis projektu
30 minútová konzultácia farmakoterapie a celkového zdravotného stavu s lekárnikom.

Pacient si vypracuje Profil môjho zdravia – pretlačený formulár s kolónkami: Lieky na predpis; Lieky na voľný predaj a výživové doplnky; Ako sa naozaj cítim; Čo by som chcel/a zmeniť; Iné postrehy a otázky. Tieto si pacient vyplní samostatne a pred osobnou konzultáciou ich odovzdá farmaceutovi, ktorý si k nim pripraví podklady – interakcie, nežiadúce účinky, odstránenie duplicít a pod.

Nasleduje osobná 30 minútová konzultácia, pri ktorej pôjde okrem nastavenia liečby aj k jednoduchej psycho hygiene – vyrozprávanie sa. To, načo v lekárni zvyčajne nezostane čas.

Šednem sebe na lavočku, na lavočku s lekárnikom, u naším párku.

Cieľom tohto projektu je dať sa do pohody z pohľadu farmakoterapie a celkového zdravotného stavu. Pacient bude mať príležitosť porozprávať sa s lekárnikom priamo o liekoch, ktoré užíva, o tom, či mu robia dobre, alebo naopak sa po nich necíti fit, aké sú s užívaním liekov spojené nežiadúce účinky a čo by chcel zmeniť. Zároveň sa porozprávame o celkovom zdraví, telesnom aj psychickom a či existuje nejaká oblasť života, v ktorej by sme vedeli ako lekárnici (a zároveň ako ľudia) pomôcť.

Zodpovedná osoba za projekt:

PharmDr. Vladimír Hrib

Zúčastnené osoby na projekte:

PharmDr. Vladimír Hrib

Lekáreň:

Lekáreň Park, Košice

Miesto vykonania projektu:

Lekáreň Park, Košice

Dátum realizácie:

1.11.2020 - 30.4.2021

Predpokladaný počet účastníkov:

50 pacientov (každý týždeň dvaja na konzultáciu)

Zadajte frázu, ktorú hľadáte a stlačte enter

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.

SF.sk test

FREE
VIEW