Info z lekárne
>
>
Info z lekárne
Cieľ projektu

Cieľom nášho projektu je prinášať aktuálne informácie pacientom, hlavne seniorom, dostupným a zrozumiteľným spôsobom v čase, keď je ich schádzanie a združovanie obmedzené. Zároveň pripomenúť verejnosti, že lekáreň je zdrojom dôveryhodných informácii a farmaceut je tu pre pacienta. Oživiť magistraliter prípravu – to čo je iba naše lekárenské 🙂

Počas najbližších šiestich mesiacov chceme vydávať krátky bulletin (v rozsahu cca 2 x A4) pre pacientov – v papierovej forme cca 500ks a elektronicky na našej Facebook stránke Lekáreň Fialka Košice Nad Jazerom . Týmto spôsobom chceme nadviazať na krátke prednášky v Dennom Klube pre seniorov, ktoré prebiehali počas minulého roka. Korona kríza izolovala našich pacientov v ich domovoch, čas v lekárni sa obmedzil na nevyhnutné minimum. Mnohí z nich nevedia používať moderné technológie, často sa obracajú na nás ako na dôveryhodný zdroj informácií. Radi by sme im priniesli čerstvé informácie zo sveta farmácie jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom, odpovedali na otázky, s ktorými sa denne stretávame v praxi.
Zároveň chceme v každom čísle predstaviť jednu IPL receptúru, ktorú si môžu pacienti zakúpiť v prípade potreby aj bez receptu. Takto chceme pripomenúť verejnosti aj tento, takmer zabudnutý, aspekt lekárenskej starostlivosti.

Zodpovedná osoba za projekt:

PharmDr. Tomášová Veronika

Zúčastnené osoby na projekte:

Mgr. Spurná Naďa
Mgr. Klembarová Tatiana
PharmDr. Tomášová Veronika

Lekáreň:

Lekáreň Fialka, Košice

Miesto vykonania projektu:

Lekáreň Fialka, Košice

Dátum realizácie:

1.11.2020 - 30.4.2021

Predpokladaný počet účastníkov:

Cca 500 osôb (pacienti, ktorí sa združujú v Dennom Klube, pacienti lekárne a pacienti, ktorí navštívia našu Facebook stránku)

Zadajte frázu, ktorú hľadáte a stlačte enter

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.

SF.sk test

FREE
VIEW