Kampaň na zvyšovanie povedomia o farmaceutoch a ich odbornosti

>
Kampaň na zvyšovanie povedomia o farmaceutoch a ich odbornosti

KAMPAŇ NA ZVYŠOVANIE

POVEDOMIA O FARMACEUTOCH

A ICH ODBORNOSTI

Vytvorili sme limitovanú edíciu FARMACEUT, aby si pacienti spájali povolanie farmaceut s tým, že je zdravotník, odborník na lieky, ktorý vie o nich všetko a superhrdina v bielom, ktorý im pomôže pri zdravotných problémoch a odporučí ďalší postup.

Pridanou hodnotou tejto edície FARMACEUT bola aj kampaň, ktorá s ňou farebne ladila a ktorej úlohou bolo poskytnúť mediálny priestor farmaceutom, aby ukázali svoju odbornosť.

Traja farmaceuti pripravili v troch periodikách tri príspevky k sezónnym témam. V každom príspevku našli pacienti 3 tipy od farmaceutky k danej téme a informáciu, v čom všetkom vie farmaceut pacientovi poradiť a pomôcť v rámci témy. Periodiká v rámci kampane (Zdravie, Nový čas – zdravotnícka príloha, Báječná žena špeciál) vyšli v náklade spolu 147.000 ks.

Veríme, že aj takýmto spôsobom mohli farmaceuti ukázať časti Slovenska, že sú odborníci. Na kampani sa podieľali farmaceutky PharmDr. Jana Michaličková, PharmDr. Patrícia Čečková, PharmDr. Paulína Kolláriková s témami alergie, tráviace problémy, opaľovanie a starostlivosť po ňom.

PharmDr.
Jana Michaličková

z Lekárne Herbária,
Brezová pod Bradlompripravila
pre pacientov príspevok na tému alergia.

Príspevok bol publikovaný
 v časopise Zdravie (apríl/2022).

PharmDr.
Patrícia Čečková

z Mestskej Lekárne Laurin Medica,
Kysucké Nové Mestopripravila pre pacientov príspevokna tému tráviace problémy.

Príspevok bol publikovaný
 v Novom čase
(zdravotnícka príloha).

PharmDr.
Paulína Kolláriková

z Lekárne Pharmacy MAX, Nitra
pripravila pre pacientov príspevok
na tému opaľovanie.

Príspevok bol publikovaný
 v Báječnej žene špeciál (č. 5-6).

„Chceli sme priblížiť prácu farmaceuta ako odborníka, ktorý je pacientovi kedykoľvek nablízku. Je prvým a posledným kontaktom v zdravotnom systéme, pracuje v lekárni, ktorá je najdostupnejšie zdravotnícke zariadenie. Tiež sme chceli poukázať na jeho rôznorodú činnosť, ktorou vie byť pre pacienta nápomocný. Zároveň takýmto spôsobom apelovať na verejnosť, aby sa vždy obrátila na farmaceuta a nie na internet, v tak dôležitej veci ako je zdravie.“

Zadajte frázu, ktorú hľadáte a stlačte enter

Shopping Cart

Žiadne produkty v košíku.

SF.sk test

FREE
VIEW